NOVA BP - Okna i Drzwi | Legionowo, ul. Jagiellońska 34 »
608 565 828   |   22 784 83 30   |

O Firmie

O Firmie

"NOVA BP 2" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest firmą handlową zajmującą się sprzedażą produktów budowlanych i akcesoriów tzw. stolarki otworowej. Doświadczeni handlowcy zapewnią Państwu miłą i kompetentną obsługę, udzielą fachowej rady i pomogą w podjęciu ostatecznej decyzji co do wyboru określonego towaru.

Firma powstała w 1999 roku, w ofercie firmy znajdowały się wówczas okna PVC oraz usługi montażowe. Początkowo firma mieściła się w małym lokalu przy ulicy Jagiellońskiej. Ponieważ nasza oferta bardzo szybko się poszerzała o kolejne produkty (parapety wewnętrzne i zewnętrzne, okna drewniane i aluminiowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, rolety materiałowe, żaluzje, moskitiery, rolety zewnętrzne, drzwi antywłamaniowe, bramy garażowe) musieliśmy zmienić lokal na większy i przez kolejne osiem lat firma mieściła się przy ulicy Sowińskiego w budynku "ANAT" w Legionowie.

W 2008 roku zmieniliśmy  lokal na jeszcze większy i tak obecnie biuro mieści się przy jednej z głównych ulic Legionowa w nowoczesnym budynku ( na zdjęciu ) z dogodnym parkingiem dla samochodów. Dzięki dużej powierzchni wystawowej można obejrzeć większość oferowanych przez nas produktów. Na wystawie mamy około 100 sztuk drzwi, wszystkie okna z najnowszej kolekcji, bramę garażową oraz ekspozycje rolet i żaluzji.

Przez te wszystkie lata udało nam się nawiązać współpracę z najlepszymi firmami branży budowlanej takimi jak:

OKNOPLAST Kraków - okna PVC,
POZBUD - okna drewniane
POL-SKONE Lublin - drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, okna drewniane
PORTA, DRE, CENTURION, INTENSO - drzwi wewnętrzne
GIPSY KINGS - drzwi szklane
PARMAX, WIKĘD, MARTOM, WIATRAK, DOORSY, ALUHAUS - drzwi zewnętrzne.
GERDA (której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem) drzwi antywłamaniowe
a także z firmami KRISPOL, HÖRMANN i NOVOFERM produkującymi bramy garażowe.

W swojej ofercie posiadamy również pełny asortyment osłon okiennych firmy Anwis: żaluzje, rolety, plisy, moskitiery, rolety zewnętrzne oraz bogaty wybór parapetów wewnętrznych i zewnętrznych.
Firmy te wybraliśmy nie przypadkowo, gdyż uważamy, że oferują najlepsze produkty a celem naszej firmy jest dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości. Służymy naszą wiedzą i doświadczaniem i zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Posiadamy również doświadczone ekipy montażowe, które świadczą oprócz pomiarów  i usługi montażu usługi doradztwa technicznego. Nasi montażyści cyklicznie korzystają ze szkoleń co procentuje wysoką jakością usługi. Proponujemy oprócz standardowego montażu okien i drzwi montaż energooszczędny; tzw "ciepły montaż" z zastosowaniem folii paroprzepuszczalnych i paroizolacyjnych oraz taśm rozprężnych.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9ºº - 18ºº oraz w soboty w godzinach 10ºº - 14ºº

Masz

pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty lub konkretnego produktu, chciałbyś sprawdzić stan realizacji zamówienia, albo poznać najnowsze promocje, zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.
W celu zgłoszenia reklamacji, lub usługi serwisowej bardzo prosimy o skorzystanie z formularza zgłoszenia serwisowego.

NAPISZ DO NAS!
Dodaj plik:
Kod z obrazka*     
©2024 NOVA BP. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności (RODO). 1/30/385636
Projekt i realizacja: Kilos.pl