NOVA BP - Okna i Drzwi | Legionowo, ul. Jagiellońska 34 »
608 565 828   |   22 784 83 30   | f

PRACA

Praca

Renomowana, wyróżniona wieloma nagrodami  branżowymi  firma handlowa z Legionowa,  zajmująca się od 23 lat sprzedażą i montażem stolarki otworowej (okna, drzwi, bramy garażowe, rolety, żaluzje itp.) poszukuje kandydatów do pracy w biurze na stanowisku Doradcy Techniczno-Handlowego, Doradcy Klienta.

Opis stanowiska:

  • Analiza oraz doradztwo techniczne w zakresie wyboru drzwi wewnętrznych , drzwi zewnętrznych , podłóg , bram itp. dla klientów indywidulanych i instytucjonalnych
  • Opracowywanie  ofert
  • Podpisywanie umów z klientami na zakup okien, drzwi , bram itp.
  • Realizacja zamówień u producentów przy współudziale zespołu
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na lokalnym rynku,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe (zapraszamy tez studentów budownictwa do składania aplikacji)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ( mile widziane )
  • Otwartość na nowości i chęć zdobywania wiedzy
  • Gotowość do uczestnictwa w kursach
  • Dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy uzależniony od osiągniętych wyników,
  • Możliwość poszerzania kompetencji zawodowych,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz indywidualnego rozwoju,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie  CV i listu motywacyjnego na adres biuro@novabp.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/zostałam  poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty lub konkretnego produktu, chciałbyś sprawdzić stan realizacji zamówienia, albo poznać najnowsze promocje, zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.
W celu zgłoszenia reklamacji, lub usługi serwisowej bardzo prosimy o skorzystanie z formularza zgłoszenia serwisowego.

Wyślij zapytanie
Dodaj plik:
Kod z obrazka*

Dlaczego my?

"NOVA BP" Sp. z o.o. jest firmą handlową zajmującą się sprzedażą produktów budowlanych i akcesoriów tzw. stolarki otworowej. Doświadczeni handlowcy zapewnią Państwu miłą i kompetentną obsługę, udzielą fachowej rady i pomogą w podjęciu decyzji.

czytaj więcej »

W naszej ofercie

Okna PVC firmy Oknoplast, okna drewniane, szeroki wybór drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych renomowanych producentów, a także bramy garażowe, rolety zewnętrzne, parapety, żaluzje, moskitiery. Wykwalifikowane ekipy zapewniają profesjonalny montaż.

Kontakt z handlowcem

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej ofercie - zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Zapraszamy też do naszego salonu sprzedaży gdzie można obejrzeć większość oferowanych przez nas produktów.